5 kolejka Wrocławskiej Serie B. Tarant Krzyżowice vs. Zorza Wilkszyn

Wczoraj, 23.09 rozegrany został pierwszy mecz 5 kolejki Wrocławskiej B klasy, grupy XI, w której Muchobór Wrocław poległ na własnym obiekcie ze Sportingiem Wrocław (wynik końcowy: 1-2). Dzisiaj natomiast rozegrane zostaną pozostałe mecze. Nasza Zorza Wilkszyn uda się do Krzyżowic do tamtejszego Tarantu aby powalczyć o kolejne punkty. „Czeka nas trudne zadanie, ponieważ Tarant to mocna drużyna z kilkoma wyróżniającymi się zawodnikami. Cały tydzień przygotowywaliśmy się do tego spotkania i jedziemy po 3 punkty” – powiedział trener naszej Zorzy na przedmeczowej konferencji. Zorza najprawdopodobniej w tym meczu zaskoczy ustawieniem, bowiem pracowity „Szczurek” potwierdził w ostatnim meczu swoją gotowość gry na nowej pozycji. Do gry wraca kontuzjowany w ostatnim meczu Marcin. To będzie drugi mecz pod wodzą nowego trenera Mirka. Fakt, że Krzyżowice nie przegrały jeszcze meczu pokazuje z jak mocną drużyną dzisiaj przyjdzie zmierzyć się naszej Zorzy Wilkszyn. Panowie, pełna mobilizacja, lekkie śniadanie i o godzinie 13:00 widzimy się na stadionie Taranta w Krzyżowicach.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie kibiców! Start godzina 14:00. Mamy informację, że stadion ma być wypełniony po same brzegi 🙂

@Tarant, bawmy się dobrze (a to potraficie, co widać na FB:)), cieszmy się grą i jak zwykle, niech wygra lepszy! 🙂 Powodzenia Panowie w dzisiejszym meczu!