Dobry mecz i wygrana ze Sportingiem

Po ostatnim remisie z wiceliderem przyszedł czas na rewanżowy mecz ze Sportingiem Wrocław. W poprzedniej rundzie po wyrównanym meczu zwycięstwem cieszyli się piłkarze Sportingu, ale tym razem to my zdominowaliśmy rywala i przywieźliśmy 3 punkty do Wilkszyna. Wynik meczu to 5-0 (3-0 do przerwy). Bardzo dobry występ zanotowała cała drużyna, bez wyjątków. Pewna gra w obronie i środku pola pozwalała rywalom tylko i wyłącznie na niecelne strzały z dystansu. Bardzo dobra dyspozycja skrzydłowych pozwalała nam na wyprowadzanie bardzo groźnych kontrataków. W tym meczu wykonaliśmy chyba najwięcej dośrodkowań, które co chwilę powodowały zagrożenie pod bramką rywali. W tym meczu bardzo dobrze kontrolowaliśmy tempo gry – wtedy, kiedy była taka potrzeba zwalnialiśmy i utrzymywaliśmy się przy piłce. Było mało strat i sporo przemyślanych i dokładnych zagrań. Bramki dla Zorzy zdobywali kolejno: Marcin Kamiński, Przemysław Matuszko (świetna akcja całego zespołu i wzorowe wykończenie lobem nad wychodzącym bramkarzem), Maciej Wojtczak, Tomasz Szymkowiak, Jacek Zub.

Na meczu pojawiło się sporo naszych kibiców za co bardzo dziękujemy. Był doping, były nawet transparenty 🙂 Dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejny mecz! Liczymy na Waszą obecność.

Jednym z lepszych zawodników w ostatnich naszych meczach był Adrian (Adi). Niestety był to jego ostatni mecz w tym sezonie w koszulce Zorzy Wilkszyn. Z tego miejsca bardzo dziękujemy Ci Adi za Twoje zaangażowanie, dobrą grę oraz wszystkie mecze. Liczymy, że po powrocie ponownie do nas dołączysz. Adi, WIELKIE DZIĘKI i do zobaczenia!

Na koniec jak zwykle kilka słów o sędziowaniu. Sędzia w tym meczu był rewelacyjny! Praktycznie zero błędów. Wszystkie sytuacje sporne bardzo dobrze zinterpretowane. Sędzia w tym meczu pomagał a nie przeszkadzał – jak to czasami bywa. Kolego, (według nas) masz dobre papiery na sędziego i życzymy Ci powodzenia i jak najszybszych awansów. Życzymy wszystkich drużynom takich sędziów.

P. S. Pamiętajcie, że dzisiaj mecz naszej drużyny Oldboy 🙂 Trzymajcie za nich kciuki!