Dziennikarz żużlowy, doświadczony golkiper, przyjaciel Zorzy – Bartłomiej Czekański

W niedzielę ogrywaliśmy na własnym boisku i w pięknym stylu Bielany Wrocławskie. Na meczu pojawiło się bardzo dużo osób. To był pierwszy nasz mecz przed własną publicznością w tej rundzie, dlatego chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy wspierają nas w meczach. Dziękujemy!

Są jednak osoby, które pojawiają się nie tylko na meczach, które obserwują częściej nasze poczynania i starają się wesprzeć naszą drużynę jak tylko mogą. Dobra atmosfera w drużynie wynika z wielu czynników i zaangażowania wielu osób. Jedną z takich osób jest Bartłomiej Czekański, któremu poświęcamy dzisiejszy wpis. Bartłomiej jest osobą cichą i skromną, dlatego nie wszyscy z nas mieli okazję go bliżej poznać. Na niedzielny mecz każdy z zawodników Zorzy pojawił się w nowym dresie a zwycięstwo przyszło nam odnosić w nowych strojach. Nie każdy wie, że zawdzięczamy je właśnie Bartłomiejowi oraz Fundacji Rozwoju Polski.

Fani żużla, którzy czytają Tygodnik żużlowy pewnie bardzo dobrze znają nazwisko Czekański, bowiem nasz przyjaciel jest znanym dziennikarzem i ekspertem w tymże tygodniku. Sam również czynnie uprawia żużel.

Zapraszam do śledzenia profilu Bartka na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009917862428 

Mamy również nadzieję, że niebawem uda się zadebiutować w naszej drużynie 🙂 Bartek jest bowiem zgłoszonym zawodnikiem Zorzy. Doświadczenia między słupkami nigdy za wiele! 🙂

Wiemy Bartek, że masz bardzo dużo obowiązków ale liczymy bardzo mocno, że między pisaniem felietonów i wywiadów znajdzie się kilka chwil na wspólnego, drużynowego grilla z Ligą Mistrzów czy naszym Maćkiem Magiciem na torze 🙂

Bartek, dziękujemy!

P. S. Bartek, a może tak felieton na naszą stronę? 🙂