Jest terminarz na sezon 2019/2020

Witajcie,

Dzisiaj krótko i na temat. Publikujemy terminarz na kolejny sezon. Pierwszy mecz gramy z Chwalimierzem, czyli zwycięzcą naszej grupy w poprzednim sezonie. Będzie mocny początek!

Kolejka 1 – 24-25 sierpnia

Zorza Wilkszyn – Błękitni Chwalimierz
Zjednoczeni Łowęcice – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Zieloni Rakoszyce – Błyskawica Lenartowice
Wulkan Ogrodnica – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Tęcza Pisarzowice – Dromex Piersno
Piast Lutynia – Odra Słup
Pagel Komorniki – Orzeł Bukówek

Kolejka 2 – 31 sierpnia-1 września

Błękitni Chwalimierz – Orzeł Bukówek
Odra Słup – Pagel Komorniki
Dromex Piersno – Piast Lutynia
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Tęcza Pisarzowice
Błyskawica Lenartowice – Wulkan Ogrodnica
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Zieloni Rakoszyce
Zorza Wilkszyn – Zjednoczeni Łowęcice

Kolejka 3 – 7-8 września

Zjednoczeni Łowęcice – Błękitni Chwalimierz
Zieloni Rakoszyce – Zorza Wilkszyn
Wulkan Ogrodnica – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Tęcza Pisarzowice – Błyskawica Lenartowice
Piast Lutynia – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Pagel Komorniki – Dromex Piersno
Orzeł Bukówek – Odra Słup

Kolejka 4 – 14-15 września

Błękitni Chwalimierz – Odra Słup
Dromex Piersno – Orzeł Bukówek
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Pagel Komorniki
Błyskawica Lenartowice – Piast Lutynia
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Tęcza Pisarzowice
Zorza Wilkszyn – Wulkan Ogrodnica
Zjednoczeni Łowęcice – Zieloni Rakoszyce

Kolejka 5 – 21-22 września

Zieloni Rakoszyce – Błękitni Chwalimierz
Wulkan Ogrodnica – Zjednoczeni Łowęcice
Tęcza Pisarzowice – Zorza Wilkszyn
Piast Lutynia – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Pagel Komorniki – Błyskawica Lenartowice
Orzeł Bukówek – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Odra Słup – Dromex Piersno

Kolejka 6 – 28-29 września

Błękitni Chwalimierz – Dromex Piersno
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Odra Słup
Błyskawica Lenartowice – Orzeł Bukówek
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Pagel Komorniki
Zorza Wilkszyn – Piast Lutynia
Zjednoczeni Łowęcice – Tęcza Pisarzowice
Zieloni Rakoszyce – Wulkan Ogrodnica

Kolejka 7 – 5-6 października

Wulkan Ogrodnica – Błękitni Chwalimierz
Tęcza Pisarzowice – Zieloni Rakoszyce
Piast Lutynia – Zjednoczeni Łowęcice
Pagel Komorniki – Zorza Wilkszyn
Orzeł Bukówek – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Odra Słup – Błyskawica Lenartowice
Dromex Piersno – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)

Kolejka 8 – 12-13 października

Błękitni Chwalimierz – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Błyskawica Lenartowice – Dromex Piersno
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Odra Słup
Zorza Wilkszyn – Orzeł Bukówek
Zjednoczeni Łowęcice – Pagel Komorniki
Zieloni Rakoszyce – Piast Lutynia
Wulkan Ogrodnica – Tęcza Pisarzowice

Kolejka 9 – 19-20 października

Tęcza Pisarzowice – Błękitni Chwalimierz
Piast Lutynia – Wulkan Ogrodnica
Pagel Komorniki – Zieloni Rakoszyce
Orzeł Bukówek – Zjednoczeni Łowęcice
Odra Słup – Zorza Wilkszyn
Dromex Piersno – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Błyskawica Lenartowice

Kolejka 10 – 26-27 października

Błękitni Chwalimierz – Błyskawica Lenartowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Zorza Wilkszyn – Dromex Piersno
Zjednoczeni Łowęcice – Odra Słup
Zieloni Rakoszyce – Orzeł Bukówek
Wulkan Ogrodnica – Pagel Komorniki
Tęcza Pisarzowice – Piast Lutynia

Kolejka 11 – 2-3 listopada

Piast Lutynia – Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki – Tęcza Pisarzowice
Orzeł Bukówek – Wulkan Ogrodnica
Odra Słup – Zieloni Rakoszyce
Dromex Piersno – Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Zorza Wilkszyn
Błyskawica Lenartowice – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Kolejka 12 – 9-10 listopada

Błękitni Chwalimierz – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Zorza Wilkszyn – Błyskawica Lenartowice
Zjednoczeni Łowęcice – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Zieloni Rakoszyce – Dromex Piersno
Wulkan Ogrodnica – Odra Słup
Tęcza Pisarzowice – Orzeł Bukówek
Piast Lutynia – Pagel Komorniki

Kolejka 13 – 16-17 listopada

Pagel Komorniki – Błękitni Chwalimierz
Orzeł Bukówek – Piast Lutynia
Odra Słup – Tęcza Pisarzowice
Dromex Piersno – Wulkan Ogrodnica
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Zieloni Rakoszyce
Błyskawica Lenartowice – Zjednoczeni Łowęcice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Zorza Wilkszyn

Kolejka 14

Błękitni Chwalimierz – Zorza Wilkszyn
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Zjednoczeni Łowęcice
Błyskawica Lenartowice – Zieloni Rakoszyce
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Wulkan Ogrodnica
Dromex Piersno – Tęcza Pisarzowice
Odra Słup – Piast Lutynia
Orzeł Bukówek – Pagel Komorniki

Kolejka 15

Orzeł Bukówek – Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki – Odra Słup
Piast Lutynia – Dromex Piersno
Tęcza Pisarzowice – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Wulkan Ogrodnica – Błyskawica Lenartowice
Zieloni Rakoszyce – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Zjednoczeni Łowęcice – Zorza Wilkszyn

Kolejka 16

Błękitni Chwalimierz – Zjednoczeni Łowęcice
Zorza Wilkszyn – Zieloni Rakoszyce
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Wulkan Ogrodnica
Błyskawica Lenartowice – Tęcza Pisarzowice
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Piast Lutynia
Dromex Piersno – Pagel Komorniki
Odra Słup – Orzeł Bukówek

Kolejka 17

Odra Słup – Błękitni Chwalimierz
Orzeł Bukówek – Dromex Piersno
Pagel Komorniki – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Piast Lutynia – Błyskawica Lenartowice
Tęcza Pisarzowice – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Wulkan Ogrodnica – Zorza Wilkszyn
Zieloni Rakoszyce – Zjednoczeni Łowęcice

Kolejka 18

Błękitni Chwalimierz – Zieloni Rakoszyce
Zjednoczeni Łowęcice – Wulkan Ogrodnica
Zorza Wilkszyn – Tęcza Pisarzowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Piast Lutynia
Błyskawica Lenartowice – Pagel Komorniki
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Orzeł Bukówek
Dromex Piersno – Odra Słup

Kolejka 19

Dromex Piersno – Błękitni Chwalimierz
Odra Słup – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Orzeł Bukówek – Błyskawica Lenartowice
Pagel Komorniki – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Piast Lutynia – Zorza Wilkszyn
Tęcza Pisarzowice – Zjednoczeni Łowęcice
Wulkan Ogrodnica – Zieloni Rakoszyce

Kolejka 20

Błękitni Chwalimierz – Wulkan Ogrodnica
Zieloni Rakoszyce – Tęcza Pisarzowice
Zjednoczeni Łowęcice – Piast Lutynia
Zorza Wilkszyn – Pagel Komorniki
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Orzeł Bukówek
Błyskawica Lenartowice – Odra Słup
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Dromex Piersno

Kolejka 21

Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Błękitni Chwalimierz
Dromex Piersno – Błyskawica Lenartowice
Odra Słup – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Orzeł Bukówek – Zorza Wilkszyn
Pagel Komorniki – Zjednoczeni Łowęcice
Piast Lutynia – Zieloni Rakoszyce
Tęcza Pisarzowice – Wulkan Ogrodnica

Kolejka 22

Błękitni Chwalimierz – Tęcza Pisarzowice
Wulkan Ogrodnica – Piast Lutynia
Zieloni Rakoszyce – Pagel Komorniki
Zjednoczeni Łowęcice – Orzeł Bukówek
Zorza Wilkszyn – Odra Słup
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Dromex Piersno
Błyskawica Lenartowice – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)

Kolejka 23

Błyskawica Lenartowice – Błękitni Chwalimierz
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Dromex Piersno – Zorza Wilkszyn
Odra Słup – Zjednoczeni Łowęcice
Orzeł Bukówek – Zieloni Rakoszyce
Pagel Komorniki – Wulkan Ogrodnica
Piast Lutynia – Tęcza Pisarzowice

Kolejka 24

Błękitni Chwalimierz – Piast Lutynia
Tęcza Pisarzowice – Pagel Komorniki
Wulkan Ogrodnica – Orzeł Bukówek
Zieloni Rakoszyce – Odra Słup
Zjednoczeni Łowęcice – Dromex Piersno
Zorza Wilkszyn – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Błyskawica Lenartowice

Kolejka 25

Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) – Błękitni Chwalimierz
Błyskawica Lenartowice – Zorza Wilkszyn
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) – Zjednoczeni Łowęcice
Dromex Piersno – Zieloni Rakoszyce
Odra Słup – Wulkan Ogrodnica
Orzeł Bukówek – Tęcza Pisarzowice
Pagel Komorniki – Piast Lutynia

Kolejka 26

Błękitni Chwalimierz – Pagel Komorniki
Piast Lutynia – Orzeł Bukówek
Tęcza Pisarzowice – Odra Słup
Wulkan Ogrodnica – Dromex Piersno
Zieloni Rakoszyce – Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
Zjednoczeni Łowęcice – Błyskawica Lenartowice
Zorza Wilkszyn – Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)