Terminarz

 Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
Zorza Wilkszyn 1-4 Błękitni Chwalimierz 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 4-0 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 23 sierpnia, 11:00
Wulkan Ogrodnica 3-4 Błyskawica Lenartowice 23 sierpnia, 17:00
Sporting Wrocław 3-0 Dromex Piersno 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Augustyn Wrocław 5-3 Maślice Wrocław 23 sierpnia, 12:30
Piast Lutynia 4-2 Odra Słup 23 sierpnia, 15:00
Pagel Komorniki 1-2 Orzeł Bukówek 23 sierpnia, 11:00

 Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Błękitni Chwalimierz 1-6 Orzeł Bukówek 30 sierpnia, 11:00
Odra Słup 1-4 Pagel Komorniki 30 sierpnia, 17:00
Maślice Wrocław 1-2 Piast Lutynia 30 sierpnia, 17:00
Dromex Piersno 4-1 Augustyn Wrocław 30 sierpnia, 17:00
Błyskawica Lenartowice 2-2 Sporting Wrocław 30 sierpnia, 11:00
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 3-1 Wulkan Ogrodnica 30 sierpnia, 17:00
Zorza Wilkszyn 3-2 Zjednoczeni Łowęcice 30 sierpnia, 17:00
 Kolejka 3 – 5-6 września
Zjednoczeni Łowęcice Błękitni Chwalimierz 6 września, 11:00
Wulkan Ogrodnica Zorza Wilkszyn 6 września, 11:00
Sporting Wrocław Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 6 września, 16:00
Augustyn Wrocław Błyskawica Lenartowice 6 września, 14:00
Piast Lutynia Dromex Piersno 6 września, 15:00
Pagel Komorniki Maślice Wrocław 6 września, 11:00
Orzeł Bukówek Odra Słup 6 września, 11:00
 Kolejka 4 – 12-13 września
Błękitni Chwalimierz Odra Słup
Maślice Wrocław Orzeł Bukówek
Dromex Piersno Pagel Komorniki
Błyskawica Lenartowice Piast Lutynia
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Augustyn Wrocław
Zorza Wilkszyn Sporting Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice Wulkan Ogrodnica
 Kolejka 5 – 19-20 września
Wulkan Ogrodnica Błękitni Chwalimierz
Sporting Wrocław Zjednoczeni Łowęcice
Augustyn Wrocław Zorza Wilkszyn
Piast Lutynia Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Pagel Komorniki Błyskawica Lenartowice
Orzeł Bukówek Dromex Piersno
Odra Słup Maślice Wrocław
 Kolejka 6 – 26-27 września
Błękitni Chwalimierz Maślice Wrocław
Dromex Piersno Odra Słup
Błyskawica Lenartowice Orzeł Bukówek
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Pagel Komorniki
Zorza Wilkszyn Piast Lutynia
Zjednoczeni Łowęcice Augustyn Wrocław
Wulkan Ogrodnica Sporting Wrocław
 Kolejka 7 – 3-4 października
Sporting Wrocław Błękitni Chwalimierz
Augustyn Wrocław Wulkan Ogrodnica
Piast Lutynia Zjednoczeni Łowęcice
Pagel Komorniki Zorza Wilkszyn
Orzeł Bukówek Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Odra Słup Błyskawica Lenartowice
Maślice Wrocław Dromex Piersno
 Kolejka 8 – 10-11 października
Błękitni Chwalimierz Dromex Piersno
Błyskawica Lenartowice Maślice Wrocław
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Odra Słup
Zorza Wilkszyn Orzeł Bukówek
Zjednoczeni Łowęcice Pagel Komorniki
Wulkan Ogrodnica Piast Lutynia
Sporting Wrocław Augustyn Wrocław
 Kolejka 9 – 17-18 października
Augustyn Wrocław Błękitni Chwalimierz
Piast Lutynia Sporting Wrocław
Pagel Komorniki Wulkan Ogrodnica
Orzeł Bukówek Zjednoczeni Łowęcice
Odra Słup Zorza Wilkszyn
Maślice Wrocław Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Dromex Piersno Błyskawica Lenartowice
 Kolejka 10 – 24-25 października
Błękitni Chwalimierz Błyskawica Lenartowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Dromex Piersno
Zorza Wilkszyn Maślice Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice Odra Słup
Wulkan Ogrodnica Orzeł Bukówek
Sporting Wrocław Pagel Komorniki
Augustyn Wrocław Piast Lutynia
 Kolejka 11 – 31 października
Piast Lutynia Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki Augustyn Wrocław
Orzeł Bukówek Sporting Wrocław
Odra Słup Wulkan Ogrodnica
Maślice Wrocław Zjednoczeni Łowęcice
Dromex Piersno Zorza Wilkszyn
Błyskawica Lenartowice Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
 Kolejka 12 – 7-8 listopada
Błękitni Chwalimierz Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Zorza Wilkszyn Błyskawica Lenartowice
Zjednoczeni Łowęcice Dromex Piersno
Wulkan Ogrodnica Maślice Wrocław
Sporting Wrocław Odra Słup
Augustyn Wrocław Orzeł Bukówek
Piast Lutynia Pagel Komorniki
 Kolejka 13 – 14-15 listopada
Pagel Komorniki Błękitni Chwalimierz
Orzeł Bukówek Piast Lutynia
Odra Słup Augustyn Wrocław
Maślice Wrocław Sporting Wrocław
Dromex Piersno Wulkan Ogrodnica
Błyskawica Lenartowice Zjednoczeni Łowęcice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Zorza Wilkszyn