Zorza STRONG. Zorza wygrywa. Bielany Wrocławskie pokonane.

Dzisiaj rozegraliśmy drugi mecz tego sezonu i odnotowaliśmy pierwszą wygraną w tej rundzie – solidną wygraną! Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Bielan Wrocławskich, której to bardzo mocno chcieliśmy się zrewanżować za porażkę w poprzedniej rundzie.

Od pierwszego gwizdka sędziego kontrolowaliśmy przebieg gry. Szybko opanowaliśmy środek pola, obrona bardzo szybko przerywała wszystkie ofensywne akcje przeciwnika a z przodu dobrą dyspozycją wykazywał się powracający do nas z wypożyczenia Olo.

W pierwszej połowie wypracowaliśmy sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji bramkowych, które mogły i powinny zakończyć się bramkami. Niestety nie mogliśmy się przełamać i strzały były albo niecelne albo bramkarz ratował zespół Bielan Wrocławskich. Każdy z nas rozumie, że to jest Serie B, więc musimy sobie szybko wybaczać błędy i niewykorzystane sytuacje. Gdybyśmy strzelali 100 na 100 to pewnie gralibyśmy teraz obok Lewego czy innego Ronaldo 🙂 Do przerwy  schodziliśmy więc bez zdobytej bramki ale wiedzieliśmy, że nasza dobra gra musi w końcu przełożyć się na punkty.

Cierpliwość się opłaciła a sprawiedliwości stało się za dość! Na początku drugiej połowy nastąpiło przełamanie a autorem bramki był Marcin Kamiński. Bielany Wrocławskie od tego momentu bardziej się otworzyły, często angażując większą ilość zawodników w akcje ofensywne co umożliwiło nam również grę z kontry. Prezes zarządził zmiany. Świeże siły miały wzmocnić defensywę. Maciek, który w poprzednim naszym meczu rozegrał bardzo dobre spotkanie na środku obrony dzisiaj wszedł z ławki do środka pomocy i bardzo dobrze sobie poradził. Podobnie było z innymi osobami, które rozpoczynały ten mecz z ławki. To bardzo cieszy. Nasz zespół jest teraz równy, mocny a dzięki temu mamy szansę rozegrać sporo spotkać na naszym normalnym, wysokim poziomie. W poprzedniej rundzie tego brakowało. W końcówce meczu jedna z naszych kontr zakończyła się bramką. Jej autorem był Olo, który świetnie spisywał się w tym meczu w grze ofensywnej jak i defensywnej. Należy wyróżnić również fakt, że Olo zakończył mecz bez żółtej kartki 🙂

Pogoda dopisała, cieszyliśmy się grą, atmosfera w drużynie bardzo dobra, trzy punkty zdobyte, frekwencja w zespole jak i na trybunach świetna. Oby tak dalej! Kibicom dziękujemy i zapraszamy na kolejne nasze mecze. Gramy nie tylko dla siebie ale również dla Was 🙂

Nasza drużyna się cały czas rozwija – to głównie zasługa Michała, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Dresy, nowe stroje, nowi sponsorzy. Dzięki Michał od całej drużyny!

Dziękujemy również Łukaszowi za „cykanie” świetnych zdjęć 🙂 Niebawem je opublikujemy.

Bielany – powodzenia w następnych meczach!